niedziela, 25 grudnia 2016

BŁOGOSŁAWIONYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIAZ okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Państwu, aby były one przeżyte z dala od trosk dnia powszedniego, pełne ciepła, radości oraz niezapomnianych chwil spędzonych w rodzinnym gronie.

Niech Dziecię Jezus umacnia w Naszych sercach miłość, krzepi nadzieję oraz udziela potrzebnych łask na trud każdego dnia 2017 roku.

Wesołych Świąt!
Szczęśliwego Nowego Roku!

Iwona Arent
Poseł na Sejm RPSzanowni Państwo! 
Mieszkańcy Warmii i Mazur!
Mieszkańcy Rzeczypospolitej Polskiej! 
Rodacy na Całym Świecie!
Boże Narodzenie to cudowny czas, gdy Dzieciątko Jezus przychodzi do naszych serc i umacniania w nas pokój Boży, byśmy go mogli rozdawać wszędzie tam, gdzie gości niepokój. Z okazji Świąt Narodzenia Pańskiego życzę nade wszystko, by były one czasem głębokiej radości ze spotkania z Bogiem rodzącym się w naszych sercach, a także ciepła i przyjaznej atmosfery przy wigilijnym stole. A na przyszłe dni Nowego Roku życzę wiele dobra, uznania i szacunku oraz ogromnej życzliwości od otaczających ludzi. Oby zawsze los sprzyjał. Trudności i niesnaski dotykały rzadko lub nigdy, a w razie ich zaistnienia, niech zatem spłynie na Czcigodnych Chrześcijan moc Ducha Świętego, która by wzmacniała w wierze, napełniała Nas mądrością przy podejmowaniu ważnych decyzji i dodawała Nam entuzjazmu w zasiewaniu ziarna pokoju jak i miłości. Niechajże i Maryja, Matka Jezusa - naszego Pana i Mistrza, otacza Nas nieustannie swoją macierzyńską opieką i wyprasza dary nieba. Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia Wszystkim Chrześcijanom, Wszystkim Polakom, Wszystkim Naszym Rodakom rozproszonym po Świecie

Życzy
Poseł na Sejm
Rzeczypospolitej Polskiej
Jerzy Antoni Gosiewski

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz