czwartek, 5 marca 2015

Podziękowania

Zakończyła się wizyta Kandydata Prawa i Sprawiedliwości na Prezydenta Polski Andrzeja Dudy na Warmii i Mazurach. We wszystkich miejscowościach naszego województwa, które odwiedził w ciągu trzech dni swojego pobytu w spotkaniach uczestniczyło bardzo dużo mieszkańców.

Pragnę wszystkim, którzy te spotkania zorganizowali i przygotowali bardzo serdecznie podziękować za włożony trud, za poinformowanie mieszkańców i pewną elastyczność, która niekiedy powodowała zmianę godziny spotkania, innym razem zmuszała ze względu na pogodę do zmiany miejsca spotkania.

Wszystkim uczestnikom spotkań z Andrzejem Dudą serdecznie dziękuję za obecność, wspaniałą atmosferę oraz za wyrozumiałość dla organizatorów, którzy w kilku miejscach musieli w ostatniej chwili zmienić miejsce spotkania z Szanownym Kandydatem na Prezydenta RP.


Pełnomocnik Okręgowy
Prawa i Sprawiedliwości
Jerzy Szmit
Z pełnymi relacjami ze spotkań z kandydatem na prezydenta RP Andrzejem Dudą w naszym regionie mogą się Państwo zapoznać na oficjalniej stronie olsztyńskiego okręgu Prawa i Sprawiedliwości (proszę kliknąć w grafikę poniżej)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz